Santia, spol. s r.o.
„Jsme s Vámi více než 20 let“

Jsme spolehlivým partnerem v oblasti vzdělávání a rozvoj Vás i Vašich pracovníků. Umíme pracovat s Vaší strategií a připravit Vám vzdělávací program na míru. Máme přes 20 let zkušeností, profesionální tým, jasnou komunikaci, empatii a vždy navrhujeme efektivní řešení. Jsme hrdí na to, že Vám dlouhodobě pomáháme s Vaším byznysem.
Vážíme si všech našich klientů v oblasti bank a pojišťoven, energetických společností, státní správy a municipalit, z výrobních firem i obchodních společností. Značnou část našich klientů tvoří call centra a klientská centra. V posledních letech jsme rozšířili náš tým o nové tváře, zkušenosti z marketingu, médií a o širokou nabídku nových témat.
Náš tým je složen jen z odborníků a významných specialistů českého trhu.

Santia konference
VZDĚLÁVÁNÍ

Vzdělávací programy a moduly, tréninkové programy na míru, personální poradenství (Assessment Center, Development Center), služby z oblasti recruitmentu, audity a supervize na telefonních linkách (Mystery Calls) a další konzultační a poradenská činnost.

Mám zájem
Santia eventy
EVENTY

Komplexní produkční zajištění akcí všeho druhu. Workshopy, konference, plesy i adrenalinová zážitková setkání, velké koncerty i narozeninové party. Vyslechneme si představu, navrhneme program a zajistíme vše na míru. Kreativní návrhy, netradiční lokace, scénář, zážitek i emoce!

Mám zájem
Santia E-learning
ONLINE

Od června 2019 připravujeme novinku v oblasti online vzdělávání nejenom formou elearningu ale i dalších nových technologií. Obsahem budou nejžádanější témata  – obchod, písemná komunikace, telefonická komunikace, doporučení a další témata na míru.

Mám zájem
21
let na trhu
112
spokojených klientů
2980
školících dnů
29850
vyškolených účastníků
NAŠIMI KLIENTY JSOU DALŠÍ DESÍTKY FIREM OD VELKÝCH BANK, POJIŠŤOVEN, VÝZNAMNÝCH ENERGETICKÝCH SPOLEČNOSTÍ AŽ PO STŘEDNÍ A MALÉ PRŮMYSLOVÉ FIRMY