EVA ČEJKOVÁ VAŠKOVÁ

konzultantka
Eva Čejková Vašková

Profesionál v oboru PR, marketingu a vzdělávání. Založila několik fungujících firem, podniká od svých 20 let. Vystudovala Univerzitu Karlovu, obor Mediální studia. Založila PR agenturu ConPro, kde rozšířila své praktické zkušenosti napříč různými odvětvími (SONY, EPSON, Pharma Nord, Subway, Atrium Flora, Matějovský, Halada a další).
Během mateřské dovolené založila projekt ŽENY s.r.o. a vybudovala po celé republice desítku coworkingových Pracoven ŽENY s.r.o., poskytujících prostor pro vzdělávání, osobní rozvoj a networking. Po třech letech se do projektu aktivně zapojilo přes 60 tisíc žen, které denně testují a blogují a tvoří tak obsah webu. Eva se věnuje otázkám v oblasti osobního rozvoje.
Jako členka dozorčí rady Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR se zaměřila na podporu podnikání žen v projektu Podnikavá žena, dnes se čteností 300 tisíc unikátních čtenářů měsíčně. Organizuje speciální, tematicky zaměřená setkávání pro tisíce žen pod názvem DEN, KDY SE MÁM RÁDA.
Své zkušenosti v oblasti vedení lidí, řízení projektu a marketingové komunikace dnes zúročuje i v čele vzdělávací společnosti Santia, kde se mj. věnuje novým produktům a také trendům v oblasti nákupního chování se zaměřením na Mystery Shopping a Mystery Calls a navazuje na dlouholetou spolupráci s Eliškou Haškovou Coolidge v oblasti etiky a etikety.