Hana Pleskačová

Lektor
Hana Pleskačová

Během její 20-ti leté praxe prošla všemi úrovněmi  korporátního žebříčku ve společnostech v rámci Generali PPF Holdingu a Generali Holding Vienna AG. Řídila společnost s obratem 35 mld. v pozici CFO. Další její zajímavé zkušenosti z praxe jsou implementace performance managementu pro řízení obchodu, řízení mezinárodního projektu a implementace změny v zemích CEE, obhajoba raitingu společnosti před analytiky Standard & Poor’s  či  implementace fúze společností.

Její síla  je ve schopnosti propojit zaměření na čísla a procesy s empatií a schopností strukturovaně komunikovat a vyjednávat s ohledem na talent a potřeby protihráče  – to je základem úspěchu.

Právě role v top managementu ji přivedla k principům psychologie, koučinku a mentorování. V praxi využívá svých zkušeností a metod, které získala v NLP Practitioner Certification, certifikací Performance Consultant v rámci program Entrepreneurs Institute /London/Singapore, studiem oboru Social Entrepreneurship na Oxford University a certifikací QED Group v oblasti koučinku.

Vystudovala obor matematická analýza na Masarykově universitě v Brně.

video medailon zde