LUCIE BROTHÁNKOVÁ

Partnerka
Lucie Brothánková

Patří k nejvyhledávanějším odborníkům na problematiku zákaznických center a call center. Aktuálně působí též jako poradkyně a lektorka v otázkách mediální komunikace, mediatrainingu, společenského a diplomatického protokolu. Podílí se na přípravě veřejných vystoupení vedoucích pracovníků a představitelů významných společností nebo starostů měst a obcí.
Absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, fakultu obchodní. Je členkou Českého institutu pro marketing, držitelkou mezinárodní certifikace CIMA a akreditace Lektor MŠMT.

Praktické zkušenosti z oblasti PR a marketingu získala během stáže ve Velké Británii, dále pracovala pro nadnárodní společnosti a organizovala mezinárodní veletrhy a výstavy. Více než 10 let působila také jako lektor vzdělávání managementu bankovního sektoru ČR.

Během své 25tileté praxe publikovala řadu odborných článků na téma protokolárních záležitostí a vystupuje i v reportážích České televize.
Volný čas tráví se svými dvěma Vodnáři. Je nadšenou mayložkou a cestovatelkou, jako zimní dítě miluje lyžování. Ve vztazích s lidmi věří, že kde je vůle, tam je cesta.

video medailon zde