O společnosti Santia, spol. s r.o.
„Jsme s Vámi více než 20 let“

Santia, spol. s r. o., vznikla v roce 1998 a navázala na aktivity PaedDr. Květoslavy Santlerové. Santia patří mezi nejvýznamnější vzdělávací firmy v oblasti finančního sektoru, energetiky a dalších služeb se zaměřením na klientská a kontaktní centra, pobočky, obchodníky a management. Jako zastánci blended learningu, zážitkových kurzů a propojujeme svět klasických tréninků a moderních forem rozvoje. Zákazníkům poskytujeme řadu doplňkových služeb zaměřený na flexibilitu, agilitu, výběr a rozvoj pracovníků. Naše divize se věnují tréninkům, on-line vzdělávání a tréninku ve virtuální realitě. Sázíme na dlouhodobou spolupráci a kombinací uvedených rozvojových forem pomáháme klientům k dosažení jejich strategických cílů.

Pořádáme odborné konference (17 ročníků konference pro CC, konference ADMEZ apod.)

Publikujeme odbornou literaturu (Telemarketing v praxi, 60 ultra chytrých rad k telefonování a 50 neškodných rad pro malé i velké vedoucí).

Máme vlastní osvědčenou metodiku prodeje, vlastní know-how ověřené v mnoha společnostech.

Máme vlastní metodiku mystery calls a mystery shopping. Jako první jsme vytvořili ucelenou koncepci retencí v ČR. Garantujeme zvýšený počet zachráněných klientů.

Santia konference
VZDĚLÁVÁNÍ

Vzdělávací programy a moduly, tréninkové programy na míru, personální poradenství (Assessment Center, Development Center), služby z oblasti recruitmentu, audity a supervize na telefonních linkách (Mystery Calls) a další konzultační a poradenská činnost.

Mám zájem
Santia eventy
EVENTY

Komplexní produkční zajištění akcí všeho druhu. Workshopy, konference, plesy i adrenalinová zážitková setkání, velké koncerty i narozeninové party. Vyslechneme si představu, navrhneme program a zajistíme vše na míru. Kreativní návrhy, netradiční lokace, scénář, zážitek i emoce!

Mám zájem
Santia E-learning
ONLINE

Od června 2019 připravujeme novinku v oblasti online vzdělávání nejenom formou elearningu ale i dalších nových technologií. Obsahem budou nejžádanější témata  – obchod, písemná komunikace, telefonická komunikace, doporučení a další témata na míru.

Mám zájem
20+
let na trhu
300+
korporátních klientů
5000+
realizovaných tréninků
40000+
proškolených osob
NAŠIMI KLIENTY JSOU DALŠÍ DESÍTKY FIREM OD VELKÝCH BANK, POJIŠŤOVEN, VÝZNAMNÝCH ENERGETICKÝCH SPOLEČNOSTÍ AŽ PO STŘEDNÍ A MALÉ PRŮMYSLOVÉ FIRMY