O společnosti Santia, spol. s r.o.
„Jsme s Vámi více než 20 let“

Santia, spol. s r. o., vznikla v roce 1998 a navázala na aktivity PaedDr. Květoslavy Santlerové. Santia patří mezi nejvýznamnější vzdělávací firmy v oblasti finančního sektoru, energetiky a dalších služeb se zaměřením na klientská a kontaktní centra, pobočky, obchodníky a management. Jako zastánci blended learningu, zážitkových kurzů a propojujeme svět klasických tréninků a moderních forem rozvoje.

  • Kurzy „šijeme“ na míru potřebám konkrétního klienta, přizpůsobujeme se prostření a problematice zadavatele, proto je každý náš kurz jiný. Využíváme nejmodernější výukové přístupy a pracujeme prožitkovou metodou.
  • Zákazníkům poskytujeme řadu doplňkových služeb zaměřený na flexibilitu, agilitu, výběr a rozvoj pracovníků. Naše divize se věnují tréninkům, on-line vzdělávání a tréninku ve virtuální realitě.
  • Sázíme na dlouhodobou spolupráci a kombinací uvedených rozvojových forem pomáháme klientům k dosažení jejich strategických cílů.
  • Pořádáme odborné konference (naše tradiční Santia konference pro CC, mezinárodní konference a konference ADMEZ)
   Publikujeme odbornou literaturu (Slušnost není slabost, Telemarketing v praxi, 60 ultra chytrých rad k telefonování a 50 neškodných rad pro malé i velké vedoucí).
  • Máme originální metodiku výuky prodeje, vlastní know-how ověřené v mnoha společnostech.
  • Vytvořili jsme vlastní metodiku mystery calls a mystery shopping. Jako první jsme pracujeme s ucelenou koncepci retencí v ČR. Garantujeme zvýšený počet zachráněných klientů.

 

20+
let na trhu
300+
korporátních klientů
5000+
realizovaných tréninků
40000+
proškolených osob
NAŠIMI KLIENTY JSOU DALŠÍ DESÍTKY FIREM OD VELKÝCH BANK, POJIŠŤOVEN, VÝZNAMNÝCH ENERGETICKÝCH SPOLEČNOSTÍ AŽ PO STŘEDNÍ A MALÉ PRŮMYSLOVÉ FIRMY