KVĚTOSLAVA SANTLEROVÁ

Zakladatelka
Květoslava Santlerová

Celý život pracuje v oblasti vzdělávání a má ráda práci s lidmi. Vystudovala Masarykovu univerzitu, krátce pracovala ve školství, učila na VŠ a pak vzdělávala manažery v oblasti bankovnictví.

Před 25 lety vybudovala vzdělávací společnost Santia, která se zabývá převážně vzděláváním dospělých a působí v mnoha našich významných firmách. Dvacet dva let společnost budovala, pak ji ze zdravotních důvodů předala synovi, který v její práci úspěšně pokračuje.

Je autorkou knih: Telemarketing v praxi – Jak profesionálně telefonovat se zákazníky,  60 ultrachytrých rad k telefonování, 50 neškodných rad pro malé i velké vedoucí, Vývoj písma v kostce, Ať žije babička!, Slušnost není slabost a mnoha odborných textů.

V současné době působí jako mentorka. Přednáší o partnerském soužití. Zkušenosti čerpá ze svého více než čtyřiceti pětiletého spokojeného manželství. Miluje chytré a vtipné lidi, cestování, jízdu na kole, malování, psaní a hlavně svých 5 báječných vnoučat. Snaží se podporovat ženy v jejich seberozvoji a dodávat jim sebevědomí. Ráda pracuje  s lidmi, kteří mají smysl pro humor, radost ze života a neříkají „To nejde!“