KVĚTOSLAVA SANTLEROVÁ

Zakladatelka
Květoslava Santlerová

Zakladatelka vzdělávací a poradenské společnosti Santia, která pracuje pro významné zákazníky v ČR a SR. Odbornice v oblasti vzdělávání, poradkyně pro CC a KC, koučka vrcholového managementu.
Absolvovala PdF MU v Brně. Pedagogické  činnosti se věnuje téměř 40 let. Dlouholeté zkušenosti získala zejména během přednášení na vysoké škole, v bankovním sektoru a na stážích v USA, Německu a Itálii.
V současné době působí jako mentorka, moderuje konference a pořádá zajímavé  workshopy. Participuje na výběru zaměstnanců pro významné firmy (ČSA, RWE, E.on, ČS, ČSOB aj.). Věnuje se charitativní činnosti, např. Hvězdičky – sbírka hraček pro kluky a holčičky, podporuje Dobrého anděla.
Je autorkou knih: Telemarketing v praxi – Jak profesionálně telefonovat se zákazníky,  60 ultrachytrých rad k telefonování,50 neškodných rad pro malé i velké vedoucí a mnoha odborných textů.
Přednáší o partnerském soužití. Zkušenosti čerpá ze svého více než čtyřicetiletého spokojeného manželství. Miluje chytré a vtipné lidi, cestování a svá 4 báječná vnoučata.