14. ročník MAGIE CC aneb jaké to bylo letos i s kouzelníkem?

Vážení účastníci našeho již 14. SANTIA WORKSHOPU, upřímně vám děkujeme za vaši účast, networking, skvělou atmosféru a zpětnou vazbu! Setkalo se nás téměř 100 z call center i zákaznických center, z celkem 30 společností a inspirovalo nás celkem 8 řečníků z různých oborů.

S novými trendy zákaznické péče včetně tématu, jak obsluhovat CC i z domova nás seznámil Jiří Mazal, obchodní ředitel společnosti IPEX, která se zároveň stala i partnerem naší akce.

Mezi naše dlouholeté klienty patří společnost E.ON, o to více si vážíme, že mezi nás přišel Pavel Tesař, který společně s naší lektorkou Ilonou Koláčkovou sdílel své zkušenosti na téma „Vliv lektorů na adaptaci a fluktuaci pracovníků“. „I dlužník je klient“, tak na toto téma hovořil Pavel Klema ( z Proficfreditu). Společně s naší zkušenou lektorkou Jaroslavou Burianovou nás seznámili se zajímavostmi z vymáhací praxe. Se stejně praktickou ukázkou vystoupil Michal Šarafín ze slovenské UnicreditBank. Otevřeně nás seznámil, jak to dělají na Slovensku, hovořil nejen o kritice CC, vysokých požadavcích, ale ukázal nám také, jak se jim daří v prodeji.

Mezi nezapomenutelné prezentace bude patřit i letos vstup záchranných složek, tentokrát v podání Davida Jirouše ze záchranného sboru JK na téma „Od smíchu k slzám“. Smáli jsme se jeho vtipnému vystoupení a mrazilo nás v zádech z reálných ukázek zneužívání linky 112. Nelehkou úlohu tak měl následující řečník Tomáš Ervín Dombrovský z LMC, který svým tématem „Jak vytvořit podmínky, aby vás noví kolegové milovali“, zaujal stejně jako všichni předchozí kolegové. Děkujeme mu, že nám poskytl cenná data, která využijeme v praxi. Svou energičností a motivačním přístupem udržela pozornost nás všech Monika Nevolová při závěrečném vstupu na téma „Jak udělat z prohry výhru?” Poděkování patří za poskytnuté informace a vstup i Tomáši Hájkovi, ADMEZ a Lucii Brothánkové, Santia. Za celou organizaci děkujeme naší skvělé kolegyni Haně Rozkošné.

Vzhledem k tomu, že si dlouhodobě uvědomujeme, jak náročná je práce v call centrech a zákaznických centrech, chtěli jsme vás odměnit. Pozvali jsme Štěpána Šmída, mistra republiky v mikromagii, který se společně s našimi řečníky zasloužil o skvělou náladu v sále! Od smíchu nás bolela pusa. Nezklamal a nezklamali jste ani vy. Opět jste vytvořili nezapomenutelnou rodinnou atmosféru. Děkujeme vám!!!

Děkujeme stejně tak za všechny krásné zpětné vazby a příští rok se budeme snažit o zabudování témat, která si přejete např. home working, sociální sítě, prodej a určitě zase pozveme nějakou významnou osobnost.

A tak se již dnes těšíme na 15. SANTIA WORKSHOPU přesně za rok 15. 5. 2018. Srdečně vás zveme také, abyste se zúčastnili soutěže

TOP supervizor a získali krásné ceny.

Společně oslavíme také 20 let Santie!

Vaše Květa Santlerová, jednatelka

Eva Čejková Vašková, ředitelka společnosti Santia, spol. s r. o. a celý tým Santia.

Prezentace přednášejících ke stažení:

Jiří Mazal, IPEX, a. s. – Halóóó, tady zákazník

Pavel Tesař, E.ON Česká republika, s. r. o. – Trenér a jeho vliv na adaptační proces – případová studie

Michal Šarafín, UniCredit Bank SK – Ako to robíme u nás na Slovensku

Pavel Klema, Profi Credit – I dlužník je klient

David Jirouš, Hasičský záchranný sbor JK – TCTV 112 – tak trochu jiné call centrum

Tomáš Ervín Dombrovský, LMC s. r. o. – Proměna světa práce

Monika Nevolová, Santia – Jak udělat z prohry výhru

Write a comment